Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің ғылыми-зерттеу жұмыстарының конкурсының қортындысы

5В011100 - «Информатика» мамандығы

2019-2020 оқу жылы

Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің ғылыми-зерттеу жұмыстарының конкурсына 5В011100 — «Информатика» мамандығы бойынша 13 жоғары оқу орынынан 32 жұмыс келіп түсті (кұжат тіркелген). Жүлделі орынға — ғылыми-зерттеу жұмыстары конкурс талаптарына сай дайындалған төмендегі студенттердің тізімі ұсынылады:

I ОРЫНҒА
С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті, 4-курс студенті Амангелдин Әділет Сұңғатұлы; ғылыми жетекшілері: PhD, аға оқытушы Аликанова Салтанат, магистр, оқытушы Сарыбасова Калдыкул Камбаровна.

2 ОРЫНҒА
Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, 4 курс студенті Қожан Ержан Ерікұлы; ғылыми жетекшісі: магистр, аға оқытушы Жанузакова Зульфия Жанузаковна.
2 ОРЫНҒА
І. Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті, 3 курс студенті Смағұл Ерзат Айдынұлы; ғылыми жетекшісі: п.ғ.к., аға оқытушы Жиембаев Жомарт Тұмарбекович.

3 ОРЫНҒА
Қ. Жубанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті, 3 курс студенті Айтбаева Алия Нурайқызы; ғылыми жетекшісі: т.ғ.к., доцент Кулмагамбетова Жумажан Калдыгуловна.
3 ОРЫНҒА
М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті, 4 курс студенті Туркумбаев Мейрам Жанатович, ғылыми жетекшісі: магистр, аға оқытушы Серебреникова Виктория Викторовна.
3 ОРЫНҒА
Ө. Сұлтангазин атындағы Қостанай мемлекеттік педагогикалық университет, 4 курс студенті Сәбит Зере Серікқызы; ғылыми жетекшісі: магистр, аға оқытушы Айтбенова Аян Алтаевна.