Құттықтаймыз!!!

ҚР БҒМ жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментінің 25.01.2020 ж. 16-5/217 хаты негізінде І.Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университетінде 5В011100 – «Информатика» мамандығы бойынша жоғары оқу орындары студенттерінің ғылыми-зерттеу жұмысының республикалық конкурсының ІІ-кезеңінің комиссиясы өз жұмысын аяқтады.

Байқауға 13 жоғары оқу орындарынан 32 жұмыс келіп түсті (құжат тіркелген):

1.  М. Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемелекеттік университеті – 2

2. Ө. Сұлтангазин атындағы Қостанай мемлекеттік педагогикалық университеті – 2

3. С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті – 3

4.  Ы. Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педагогикалық институты – 2

5.  М.Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті -1

6. Академик Ә.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университеті -1

7. Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті –3

8. Ш. Уалиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті – 3

9. Қожа Ахмет Иасауи атындағы халықаралық қазақ-түрік университеті – 3

10. М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті -4

11. М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті – 1

12. Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті – 3

13. . Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті -4

Комиссия мүшелері ғылыми-зерттеу жұмыстарына сараптама жасап, ІІІ-республикалық кезеңге конкурс талаптарына сай дайындалған студенттердің тізімін ұсынынды:

1 ОРЫНҒА

С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті,         4-курс студенті Амангелдин Әділет Сұңғатұлы; ғылыми жетекшілері: PhD., аға оқытушы Адиканова Салтанат, магистр, оқытушы Сарыбасова Калдыкул Камбаровна.

2 ОРЫНҒА

Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, 4 курс студенті Қожан Ержан Ерікұлы; ғылыми жетекшісі: магистр, аға оқытушы Жанузакова Зульфия Жанузаковна.

2 ОРЫНҒА

І.Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті, 3 курс студенті Смағұл Ерзат Айдынұлы; ғылыми жетекшісі: п.ғ.к., аға оқытушы Жиембаев Жомарт Тумарбекович.

3 ОРЫНҒА

Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті, 3 курс студенті Айтбаева Алия Нурайқызы; ғылыми жетекшісі: т.ғ.к., доцент Кулмагамбетова Жумажан Калдыгуловна

3 ОРЫНҒА

М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті, 4 курс студенті Туркумбаев Мейрам Жанатович; ғылыми жетекшісі: магистр, аға оқытушы Серебреникова Виктория Викторовна

3 ОРЫНҒА

Ө. Сұлтангазин атындағы Қостанай мемлекеттік педагогикалық университеті, 4 курс студенті Сәбит Зере Серікқызы; ғылыми жетекшісі: магистр, аға оқытушы Айтбенова Аян Алтаевна.