«Бизнес-инкубатор MOST» және «ZHETYSU UNIVERSITY» арасындағы меморандум

«MOST Бизнес-инкубаторы» (Алматы қ.) және «Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университеті» кәсіпкерлік білім беруді, инновациялық экожүйені және индустриялық-инновациялық жобаларды дамыту мақсатында 3 жыл мерзімге ынтымақтастық туралы осы Меморандумға қол қойды.

«MOST Бизнес-инкубаторы» мен Жетісу университеті келесі бағыттарда өзара әрекеттесуге ниетті:

1. Білім беру қызметі, жастар кәсіпкерлігі саласындағы ғылыми зерттеулер, стартаптар мен ісін жаңа бастаған кәсіпкерлерге оқыту және қолдау көрсету саласында ақпарат алмасу саласындағы ынтымақтастықты дамыту;
  2. Білім беру қызметі, оның ішінде оқыту семинарлары, тренингтер, вебинарлар, білім алушылар мен қызметкерлер үшін тағылымдама, өзекті тақырыптарға дәрістер оқу, ғылыми кеңес беру және басқалар;
  3. Кәсіпкерлік қызмет туралы хабардарлықты арттыруға, инновациялық кластерді өсіруге және қалыптастыруға және Орталық Азияның инновациялық экожүйесін дамытуға бағытталған бірлескен жобаларды әзірлеу және өткізу.