Психология пәнінің оқытушысы Сәуле Мәуленқызы Жұмаділова 21 қазан күні 204 НО тобымен » Игры и занятия для интеллектуального развития и психических процессов «тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Психология пәнінің оқытушысы Сәуле Мәуленқызы Жұмаділова 21 қазан күні 204 НО тобымен « Игры и занятия для интеллектуального развития и психических процессов «тақырыбында ашық сабақ өткізді. Сабақ барысында студенттер болашақ педагог ретінде оқытушының жетекшілігімен шағын сабақтарды өздері жобалап, өткізді. Сабақтың соңында студенттер өз іс-әрекеттерінің нәтижелерін (өзін-өзі бағалау) және жолдастарының іс-әрекеттерінің нәтижелерін (өзара бағалау) бағалады. Тәрбие және психологиялық тұрғыдан сабақ студенттердің өз мамандығына деген қызығушылығын қалыптастыруға ықпал етті.