Э. ғ. д., профессор Стефан Дырканың «Адам ресурстарын басқару процестері»атты семинары.

2021 жылдың 28 қазанында құқық және экономика факультетінде э.ғ. д., профессор Стефан Дырка «адам ресурстарын басқару процестері «тақырыбында семинар өткізді, семинарға» мемлекеттік және жергілікті басқару «және»Менеджмент» білім беру бағдарламаларының оқытушылары мен студенттері қатысты. Семинардың басты мақсаты жаһандану жағдайында персоналды басқару тәжірибесін зерттеу болды.

Семинарда халықаралық кәсіпорындарда персоналды басқару процесінің өзекті мәселелері, еңбекақы төлеу жүйесі, персоналды ынталандыру, ұйымдастыру, кадрлық жұмыстың ерекшеліктері мен қағидаттары, сапаны басқару жүйесі, экономиканың жаһандануы және трансұлттық компаниялардың өсуі жағдайында персоналды басқарудың заманауи үрдістері талқыланды.