Zhansugurov college-нің химия пәнінің оқытушысы Иманқожа Ақерке Бақытқызы «Периодтар және топтарда бойынша химиялық элементтердің қосылыстарының тотығу-тотықсыздану қасиеттерінің өзгеру заңдылығын болжау. » тақырыбында 106 Шбқ топ студенттерімен ашық сабақ өткізді. Сабағында үй тапсырмасын орындау деңгейін тексеру мақсатында «Постер жәрмеңкесі», «Жасырылған сөздер» әдістерін, жаңа тақырыпты бекіту мақсатында «Парольді анықта» әдісін, сабақты қорытындылау үшін «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісін қолдану арқылы ерекше сабақ өткізді.