«ZHANSUGUROV COLLEGE» тарих пәнінің оқытушысы Отарбекова Сауле Мухатаевна 11.11.2021 ж. Дүниежүзі тарихы пәні бойынша «Саяси режимдер»тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Сабақта балалар саяси режимдердің типтері мен ерекшеліктерімен танысып, әртүрлі жүйелердің айырмашылықтары мен ұқсастықтарын түсінді. Студенттер әртүрлі жүйелер туралы өз пікірлерін білдірді, өз көзқарастарын осы немесе басқа жүйені сипаттайтын үнсіз көріністер түрінде көрсетті.

Алған білімдерін негізге ала отырып, балалар өз елін Қазақстан Республикасын қалай көргісі келетіні туралы өз пікірлерін білдірді. Мұғалім сабақта сыни ойлау әдісін – «Бірлескен оқытуды» қолданды. Бұл жағдайда әр студент сабақта өзін «өзін» сезіне алды, өз пікірін білдіруден қорықпады, оның кез-келген жауабын мұғалім мен құрдастары тыңдайтынын білді.

Сондай-ақ, студенттер «Шеңбердегі хат» әдістемелік әдісін қолдану кезінде тапсырмаларды үлкен қызығушылықпен орындады.