І. Жансүгіров атындағы Жетісу университеті «Zhansugurov college»-нің «Дене тәрбиесі және спорт» мамандығы, бюджет тобының 1-курс 102-Дтқ тобының студенті Нұреке Ұлжан «Кёкушинкай каратэ» спортынан спорт шеберіне үміткер.

Нұреке Ұлжан Талдықорған қаласының Көктал ауылындағы Е.Берліқожа атындағы №11 орта мектептің түлегі. Ол жастайынан «Кёкушинкай каратэ» спортымен айналысады. Ұлжанның жаттықтырушысы Касабаева Сания Омиргажиевна.
Қазіргі таңда Ұлжан Гагарина көшесіндегі
Аталған спорт түрінен жеткен жетістіктері:
– Каратэ кёкушинкайдан ҚР чемпионатының 4 дүркін жеңімпазы.
– 2018 ж Әлем чемпионатының қола жүлдегері.
– 2019 ж «EURASIA CUP» Халықаралық турнирінің жеңімпазы. Алдағы уақытта Ұлжанның үлкен жетістіктерге жетіп, колледждің мәртебесін биіктен көрсететініне сеніміміз мол!