24қараша «Zhansugurov collegе» – де экономика пәнінің оқытушысы Султанов А.А. 323-Бқ тобымен «Ақшаның түрлері мен формалары» атты ашық сабақ өткізді. Сабақ түсіндіру барысында оқытушы ақшаның түрлерін, маңызын, формаларын оның пайда болу тарихын ашып көрсетті. Студенттердің танымдық қызығушылығын арттыра білді. Сабақ барысында түрлі үлестірмелі материалдар, коллекциялық монеталар қөрнекілік құралдар ретінде қолданылды. Өз сабағында «Ойлан тап», «Миға шабылу» әдісін пайдалана отырып студенттерді 2 топқа бөлді. Студенттер сабаққа қызығушылықпен қатысып, белсенділік танытты.