29 қараша күні 1 – желтоқсан Қазақстан Республикасының тұңғыш президенті күніне орай жалпы білім беру пәндер оқытушысы М.С.Корабаева 301 МДқ тобымен «Ел ертеңін ойлаған елбасы» атты ашық тәрбие сағатын өткізді. Ашық тәрбие сағатының мақсаты: Болашақ ұрпаққа Елбасымыз Н.Ә.Назарбаев туралы мағлұмат беру. Елбасының өмірін, еңбек жолын үлгі-өнеге ете отырып, патриоттық сезімдерін арттыру. Тәрбие сағатында студенттерге Елбасы туралы мағлұмат берілді. Студенттер Елбасыга арналған өлең шұмақтарын оқыды және ән айтылды.