30.11.2021 жылы «Zhansugurov college» биология пәнінің оқытушысы А.и. Қарасаева 204 НО (бастауыш білім беру) тобында «медициналық білім беру негіздері» пәнінен ашық сабақ өткізді.

Сабақтың тақырыбы: «балалар жарақатының алдын алу».
Сабақтың мақсаты балалар жарақатының ерекшеліктерін білу және алған білімдерін өмірде және одан әрі педагогикалық қызметте қолдану болды.
Студенттер сабақта белсенді жұмыс істеді, мысалдар келтірді, балалар жарақатының түрлері, сондай-ақ оның алдын-алу әдістері туралы өз пікірлерін білдірді.
Алынған білімдерге сүйене отырып, балалар мұғалім бастауыш мектеп жасындағы балалармен жұмыс жасауда қандай қауіпсіздік ережелерін қолдануы керек деген қорытынды жасады. Сондай-ақ студенттер «Болашақтың қауіпсіз сыныбы» жобаларын ұсынды, онда олар балаларды оқыту үшін өздерінің қауіпсіз және жайлы (барлық параметрлер бойынша) болашақ сыныбын көрсетті.
Сабақта жаңартылған білім беру мазмұнының түрлі белсенді формалары мен әдістері қолданылды («модельдеу», «ақыл-ой суреттері», «артықты болдырма», «Пазл» және т.б.).