«Бос орындар жәрмеңкесі – 2021»

2021 жылы 23 қарашада гуманитарлық факультетінің түлектері үшін «Бос орындар жәрмеңкесі –  2021» өтті.

Онлайн-конференцияға «Қазақ тілі мен әдебиеті», «Қазақ тілінде оқытпайтын мектептердегі Қазақ тілі мен әдебиеті», «Орыс тілі мен әдебиеті», «Тарих», «Шетел тілі: екі шетел тілі», «Аударма ісі», «Журналистика» мамандықтарының студенттері, кәсіпорын өкілдері мен мектеп директорлары қатысты. Олардың ішінде: Алматы облысы білім басқармасы бастығының м. а. Г. Т. Исағұлова және аудандық білім бөлімдерінің өкілдері, «білім бөлімі» ММ басшысы Г. Т. Исағұлова «Cubeware «ЖШС директоры Алиакбар Е. А.,» INNOVERSE TALDYQORGAN «жекеменшік мектебінің директоры Айдарханов А. Т. және т.б. қатысты.

Гуманитарлық факультеттің деканы А. Ғ. Толамисов құттықтау сөзінде кәсіптік тәжірибені ұйымдастырғаны, студенттерді жұмысқа орналастырғаны үшін жұмыс берушілерге ерекше алғысын білдірді, түлектерге және жұмыс берушілерге Бос орындар жәрмеңкесі алаңында еңбектеріне жеміс тіледі. Іс-шара барысында жұмыс берушілер қатысушыларды өз кәсіпорындарындағы жұмыс сипатымен, жағдайларымен, қызметкерлерге қойылатын талаптармен, мансаптық өсу перспективаларымен таныстырды, өңірлік мектеп директорлары орыс тілі мен ағылшын тілі мамандарының тапшы екенін атап өтті. Түлектер өз кезегінде өз түйіндемелерін дайындады; диалог барысында жұмыс берушілерге сұрақтар қойылып, жұмысқа орналасу мәселелеріне қатысты ақпарат алмасылды.

Қорытындылай келе, Бос орындар жәрмеңкесіне қатысушылар қазіргі заманғы еңбек нарығының өзгерістеріне бейімделуге қабілетті, қажетті дағдылары мен құзыреттері бар, жоғары кәсіби және сұранысқа ие мамандарды даярлаудың өзектілігін атап өтті.