ОҚУ ПРАКТИКАСЫ БОЙЫНША КІРІСПЕ КОНФЕРЕНЦИЯСЫ

2022 жылдың 09 ақпанында Жоғары гуманитарлық ғылымдар мектебінде 125 аудиторияда оқу тәжірибесі бойынша бағдарлау конференциясы өтті.

Конференцияға 6В01703- «Орыс тілі мен әдебиеті», 6В01704- «Орыс тілінде оқытатын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті» білім беру бағдарламаларының 1 курс студенттері және педагогикалық тәжірибеге жауапты, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент Сералиева Н.Ж. және тәжірибе жетекшілері магистр, оқытушы-дәріскерлер Чеснокова К.А., Абайделданова М.К. қатысты.

Тәжірибенің мақсаты – студенттерді оқу орнының оқу процесімен таныстыру және олардың болашақ кәсіби қызмет жағдайларына бейімделуі. Тәжірибеден өту базасы «№12 орта мектеп-гимназиясы» КММ филолог мамандарды даярлаудың білім беру бағдарламасының филиалы болып табылады.

Конференция барысында студенттер практиканың негізгі ережелерімен, тапсырмаларымен, оларды орындау бойынша қадамдық нұсқаулықпен, әдебиеттер тізімімен және студенттерді алдағы практикаға теориялық тұрғыда дайындауға қажетті тәжірибе бағдарламасымен танысты.