ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ЖАРАДЫ

Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университетінің журналистика және ақпарат білім беру бағдарламасының 2 курс білімгерлері халықаралық жас ғалымдар қауымдастығының додасында топ жарды. Болашақ журналистер жетекшсі Жұмағали Бейсенбайұлының бастамасымен зерттеу еңбектерін дайындаған. Қос жеңімпаздың еңбегі 20-дан артық кіл мықты мақалаларының ішінен үздік деп танылған болатын.

«Тәуелсіздік қымбат ұғым» тақырыбында сынға түскен студент Мейрамбек Манарбекұлы мен Балауса Қасымханның шығармашылығы әділқазы алқалардың қолдауына ие болып, ағалап алға шықты. Алыстан жеткен марапат бүгін өз иелеріне табыс етілді. Болашақ журналистика майталмандары арнайы дипломмен және «Үздік студент» төсбелгісімен марапатталды.  Ұйымдастырылған халықаралық іс шараның мақсаты – ізденіс үстіндегі болашақ ғалымдардың жаңа қырын ашып, олардың шығармашылығына қолдау көрсету болып табылады.

Жюри поддержали работы студентов Мейрамбека Манарбековича и Касымхан Балаусы, которые подверглись критике на тему «Независимость – драгоценное понятие». Сегодня была вручена награда за дальнюю дистанцию. Будущие журналисты были награждены специальным дипломом и знаком «Лучший студент». Цель международного мероприятия – открыть новые горизонты для будущих ученых и поддержать их творчество.