Оқыту семинары

Жетісу университетінің жас ғалымдары мен докторанттарына арналған оқыту семинары

Тақырыбы: «How do we produce knowledge in political science: the importance of method»

Доктор, Мармара университетінің профессоры (Түркия Республикасы, Стамбул қ.) Erhan Dogan Жетісу университетінің жас ғалымдары мен докторанттарына арналған «How do we produce knowledge in political science: the importance of method» тақырыбында оқыту семинарын өткізді.

Семинар барысында «Research Proposal» мақсаты және оны құрылымдау мәселелері талқыланды. Ғылыми жобалардың жекелеген тармақтары бойынша ғылыми зерттеу тақырыбын дайындау және дұрыс таңдау, әлеуетті ғылыми жетекшімен немесе зерттеу жобасы бойынша серіктеспен қалай байланыс орнату керектігі талқыланды. Докторанттарға зерттеу жобасын табысты ілгерілету бойынша стратегиялық кеңестер берілді.

Семинар барысында қатысушылар өздерін қызықтырған тақырыптарға сұрақтар қойды.