Ұтқырлық

ЕУРОПАЛЫҚ ERASMUS+ KA107 БАҒДАРЛАМАСЫ БОЙЫНША КАДИС УНИВЕРСИТЕТІНДЕ ОҚУҒА НЕМЕСЕ ОҚЫТУШЫЛЫҚ ҚЫЗМЕТКЕ ҰТҚЫРЛЫҚ

Erasmus+КА107 ұтқырлық бағдарламасы  бойынша серіктес университеттердің қызметкерлері мен ғылыми-зерттеу қызметкерлеріне Кадис Университетінде 2022-2023 оқу жылы ішінде оқуға немесе оқытушылық қызметке баруға мүмкіндік береді.

Бұл ұтқырлық бағдарламасының стипендиаттары қаржылық көмек алады, университеттер арасындағы ынтымақтастық мәселелерін талқылауға, нақты кәсіби дағдыларды игеруге және идеялармен немесе озық тәжірибелермен алмасуға мүмкіндік алады.

Erasmus + бағдарламасы шетелде өзінің мәдениетаралық дағдылары мен тәжірибесін арттыруға, басқа жоғары білім беру жүйелері туралы білуге және басқа елдердің оқытушыларымен, зерттеушілерімен және әкімшілік қызметкерлерімен байланыс орнатуға мүмкіндік береді, осылайша халықаралық интеграция процесіне ықпал етеді.

Бұл бағдарлама сонымен қатар Erasmus + ұтқырлығына қатысуға мүмкіндігі жоқ стипендиаттарға шетелдік жоғары оқу орындарының (Отандағы интернационалдандыру) профессорлық-оқытушылық құрамының білімін пайдалануға мүмкіндік беретін оқытудың әртүрлі әдістерін қолдана отырып, білім, оқытушылық тәжірибе және тәжірибе алмасуға ықпал етеді.

Erasmus+КА107 бағдарламасы туралы толығырақ халықаралық ынтымақтастық және стратегиялық даму орталығынан білуге болады (басғимарат, 309 каб.)