14 қазанда қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушылары К.Макеева мен А. Сүлейменова мемлекет қайраткері, қазақ тіл білімі мен әдебиеттануының негізін қалаушы ғалым, ұлттық хат реформаторы, ағартушы Ахмет Байтұрсыновтың туғанына 150 жыл толуына орай «Ахмет Байтұрсынов-қазақ халқының рухани көсемі» тақырыбында сабақ өткізді. Бұл іс-шара үш кезеңнен тұрды. Байқау қорытындысы бойынша 1 орынды 205 топтың студенті Қасымбек Арайлым, 2 орынды 204 топтың студенті Молдахан Анель,  үшінші орынды 207 топтың студенті Оспанбай Мейрамбек иеленді.