ШТҚ212 тобының студенттерінің практикадан өту барысы

«Ілияс  Жансүгіров атындағы Жетісу университетінің» ШТҚ 212 топ білімгерлері практика жетекшісі Шыныбекова Айжан Сахановнамен «М.Ломоносов атындағы №5 орта мектеп лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесіне 6 ақпан 2023 жылы барды. Оқу іс жөніндегі орынбасары Іңкәр Мадияровнамен кездесіп, танысты. Практика жетекшілері Жанар Кудайбергеновна,Гульназ Барманбекова,Эльвира Аязхановна болып топ білімгерлеріне жеке бекітілді.

Сонымен қатар ШТҚ 212 топ білімгерлері практика жетекшісі Шыныбекова Айжан Сахановнамен бірге №14 мектеп гимназиясы мекемесіне барды. Оқу іс жөніндегі орынбасары Кульсеитова Шолпан Сағымқановнамен  кездесіп, танысты. Практика жетекшілері  Мұхтарқызы Айым және Көптілеу Арай болып топ білімгерлеріне жеке бекітілді.