Ғалымдарды марапаттау

Біздің университеттің ғалымдары 2022 жылы Scopus және Web of Science дерекқор журналдарында көптеген ғылыми мақалалар жариялады. Кейбір мақалалар жоғары процентильді және квартильді журналдарда жарияланды, бұл біздің университеттің қазіргі ғылымдағы жетекші университеттермен бәсекелесе алатындығын көрсетеді. Біздің ғалымдар жыл сайын еңбектері мен күш-жігері үшін марапатталады. Scopus және Web of Science базаларындағы жоғары процентильді және квартильді ғылыми журналдардағы жарияланымдары үшін 2021 жылы 10 ғалымымыз марапатталды, 2022 жылы да 10 ғалымымыз марапатталды:

1. Есенгабылов Ильяс Жансеркенович. Determination of the Use of Internet of Things Technology in Educational Settings among University Students. (83-ші процентиль)

2. Нұрмуханқызы Дания. Problems of legal regulation of activities for the commercial use of space communications. (83-ші процентиль)

3. Баженова Эльмира Даулетхановна. The Impact of Virtual Reality on Post-Compulsory Students’ Learning Outcomes: A Review with Meta-Analysis. (83-ші процентиль)

4. Канагатов Жамбыл Жолдыбаевич. Characteristics and tourism potential of the burabay national park (kazakhstan). (69-ші процентиль)

5. Токпанов Ерик Ерсалынович. Ecological tourism development in the national parks of Belarus. (69-ші процентиль)

6. Касымова Айгерим Маликовна. From tourism geography perspective Salda Lake (Turkey) and near surrounding. (69-ші процентиль)

7. Лухманова Гульнар Койшыбаевна. Labour Integration of the EAEU Member States. (67-ші процентиль)

8. Сералиева Наиля Жумагалиевна. Professional development of kazakhstani rural teachers of russian language and literature in the context of digitalization of education (64-ші процентиль)

9. Сантаева Кулимкоз Тенизбаевна. Unemployment  in the area of construction of the Turkestan-Siberian railroad (69-ші процентиль)

10. Ауелбек Мурат Ауелбекұлы. Analysis of Studies in the Literature on Educational Robotics. (69-ші процентиль)