Құттықтаймыз!

Қазақстан Республикасы ғылым және жоғары білім министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі комитетінің 2023 жылдың 15 наурыздағы № 06-2/83-ВН хатына сәйкес М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті базалық жоғары оқу орны ретінде 01.04.-20.04.2023 ж. аралығында Қазақстан Республикасы ғылым және жоғары білім министрлігі жоғары оқу орындары студенттерінің, магистранттарының және докторанттарының республикалық ғылыми-зерттеу жұмыстары байқауның І- ІІ кезеңін өткізді. Алғашқы әскери дайындық бағыты бойынша СҒЗЖ байқауында 6В01410-Алғашқы әскери дайындық мамандығының 3 курс білімгері Әуел Әлишер «ҚАЗАҚ ЖАСТАРЫНА ӘСКЕРИ ЖАУЫНГЕРШІЛІК ДӘСТҮРЛЕР АРҚЫЛЫ ЕРЛІККЕ ТӘРБИЕ БЕРУ ЖОЛДАРЫ» атты СҒЗЖ бойынша III дәрежедегі Министрліктің дипломымен марапатталды, ғылыми жетекшісі аға оқытушы, магистр Қ.Т. Джанабаев. Құттықтаймыз!!!