.

Введите текст Қазан айының үшінші жұлдызында І.Жансүгіров атындағы Жетісу университетінің Ғ.Орманов атындағы кітапханасында «Әуезов әлемі» атты ашық дәріс өткізілді. Дәрісті Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының оқытушы-дәріскері Д.Мүлік өткізді. Дәріс барысында ғұлама жазушы жайлы ақпараттар айтылып, құнды мәліметтермен бөлісті.
Профессорлық оқытушылар құрамы мен білімгерлер қатысқан шарада С.Қ.Қожағұлов қорытынды сөз айтып, түйін жасалды.

3 октября в библиотеке имени Г. Орманова Жетысуского университета имени И. Жансугурова прошла открытая лекция на тему «Мир Ауэзова». Лекцию провел преподаватель-лектор кафедры казахского языка и литературы Мулик Д.
В ходе лекции были рассказаны сведения об учёном-писателе и приведены ценные сведения.
На мероприятии присутствовали студенты и профессорско-преподавательский состав кафедры, С.К. Кожагулов выступил с заключительной речью.