Дәріс

АБАЙ АТЫНДАҒЫ ҚАЗАҚ ҰЛТТЫҚ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНІҢ ҚАУЫМДАСТЫРЫЛҒАН ПРОФЕССОРЫНЫҢ  ДӘРІСТЕРІ

01.11.2023 ж. – 30.11.2023 ж. жаратылыстану-ғылыми бағыт бойынша білім беру бағдарламаларының ішкі академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Абай атындағы қазақ ұлттық педагогикалық университетінің география және экология кафедрасының қауымдастырылған профессоры (доцент), г.ғ.к. Касенов Солтанбек Капасович Zoom платформасында 7М01506– География білім беру бағдарламасының 2 курс магистранттарына «Географические основы рационального природопользования» пәні бойынша қашықтықтан оқыту сабақтарын өткізуде. Түрлі интербелсенді әдістерді қолдана отырып өткізген дәріс пен практикалық сабақтарға білім алушылар қызығушылықпен қатысып, талқылауда.