ҚР Парламенті Сенаты және Мәжілісі депутаттарымен кездесу

Бүгін І.Жансүгіров атындағы Жетісу университетіне ҚР Парламенті Сенатының депутаттары Амангелді Толамисов, Ғалиасқар Сарыбаев және Мәжіліс депутаты Нұргүл Тау келді.

Халық қалаулылары студенттерге алдағы референдумның маңызын түсіндіріп, атом энергиясы мен станциясы туралы жан-жақты ақпарат берді.

Амангелді Толамисов АЭС-тің экономикалық тиімділігі туралы айтса, Ғалиасқар Сарыбаев халықты алаңдатып отырған басты сұрақ — АЭС-тің қауіпсіздігіне тоқталды.

«Қазір дамыған заман, біліміңді өз бетінше дамытуға барлық мүмкіндік бар. Жалған ақпарат пен жағымсыз пікірлердің жетегінде кетпей, кез келген ақпаратты ғылыми түрде зерттеп, саралап ой елегінен өткізу керек», — деген Нұргүл Тау жастарды азат ойлауға, саяси білімді болуға шақырды.

Еліміз энергетикалық тәуелсіз және экономикалық тұрақты болуы үшін
референдумда әділ таңдау жасау керегін айтты.