«Банк қызметтерін қолдану тиімділігін талдау» атты тақырыпта

2024 жылдың 10 қазан күні «Қаржылық сауаттылық негіздері» пәні бойынша «Банк қызметтерін қолдану тиімділігін талдау» атты тақырыпта Разыков Тахиржан Тұрсынқұлұлы Талдықорған қаласындағы «Bank RBK» АҚ филиалы директорының орынбасары және Есімова Гүлзат Ермекқызы төлем карточкаларын сату секторының жетекші менеджері қатысуымен қонақ дәрісі өткізілді. Қонақ дәріске құқық және экономика факультетінің экономика және сервис кафедрасының оқытушы – дәріскерлері Айткулова С.Н, Тасыбай Б.М. Сапарова А.Қ. қатысты. Дәрістің мақсаты банктік қызметтердің клиенттің (жеке және заңды тұлғалардың) қаржылық жағдайын жақсартуға, сондай-ақ олардың қаржылық сауаттылығы мен инвестициялық мүмкіндіктеріне қалай әсер ететінін бағалау.