ҚОНАҚ ДӘРІС!

І.Жансүгіров атындағы Жетісу университетінің құқықтық пәндер кафедрасы Жетісу облысы экономикалық тергеп-тексеру департаментінің ұйымдастыру-бақылау басқармасының аға жедел уәкілі Алибек Избасаровтың  қонақ дәрісін өткізді.

Алибек Избасаров дәрісінде экономикалық және қаржылық құқық бұзушылықтардың алдын алу шаралары мен заңнамадағы толықтырулар мен өзгерістерге тоқталды.  Сондай-ақ, дәріскер  экономикалық құқық бұзушылықтардың қоғамдағы маңызы, экономикалық қылмыстарды және заңнама саласындағы өзекті мәселелерді тереңірек түсіндіріп,  студенттерге жан-жақты ақпараттар беріп, экономикалық құқық бұзушылықтар туралы видео роликтер көрсетті.

Дәріс  соңында құқықтану, халықаралық құқық, құқық қорғау қызметінің білім беру бағдарламасының  студенттері сұрақ қойып, толыққанды жауап алды.

#SDG #ЦУР #ТДМ