Zhansugurov college

«Worldskiils Kazakhstan-2020» облыстық чемпионатына қатысқаны үшін Маратова Аяулым, Тумабай Гүлжан, Ускембаева Алима, Хрипунова Нинель және Маратова Камилла сертификатпен марапатталды. Аталмыш чемпионатта «Батауыш сыныптарды оқыту» құзіреттілігі бойынша  Юсупова Фатима ІІІ  орын иеленді.

Боранбай Бекзат, Мұрат Айжан, Маратқызы Ақниет, Рубашкин Станислав, Абайхан Аружан кәсіпкерлік негіздері бойынша білім алды.

Тұмабай Гүлжан Қазақстанның Топ 100 студентіне кірді.

Университет білімгерлері арасындағы спартакиада жарысында шағын футболдан жалпыкомандалық есепте «Zhansugurov college» жүлделі ІІІ орынды иеленді.

Университет білімгерлері арасындағы спартакиада жарысында волейболдан ерлер арасында жарыста Дене шынықтыру және спорт мамандығының 1 курс студенті Ануарбеков Алинур «Үздік ойыншы» атанды.