Дәріс

13.11-09.12.2023 Ж. Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінің ақпараттық-коммуникациялық технологиялар бойынша білім беру бағдарламаларының ішкі виртуалды академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде Педагогика ғылымдарының кандидаты, Ошанова Нұржамал Тұрашовна «Үлкен көлемді мәліметтер» пәні бойынша 6В06102–Ақпараттық жүйелер білім беру бағдарламасының бакалавры студенттеріне дәріс оқыды және практикалық сабақтар өткізді. Ақпараттық технологиялар саласында ғылыми зерттеулерді жүргізу, мәліметтер базасымен жұмыс жасау бойынша теориялық және практикалық білім берді. Студенттер шағын ғылыми жобаларды орындады, бағдарламалық тілдермен жұмыс істеді, Adobe Photoshop бағдарламасында жобалар жасады. Студенттер әртүрлі интерактивті әдістерді қолдана отырып өткізілетін дәрістер мен практикалық сабақтарды қызығушылықпен талқылады.