ТЕАТР – ЖАН АЗЫҒЫ

Б.Римова атындағы Талдықорған драма театрының 49-маусымы С.Әбдіхалықовтың «Көке» шығармасы премьерасымен сахыналанды.  Қоғамдық мәселені ашық көрсетіп, әлеуметтік жағдайды сипатаған көрініс Қазақстан Ресбупликасы Жетісу облысының сыбайлас жемқорлыққа қарсы агенттігінің тапсырмасы бойынша жүзеге асырылды. Спектакль сюжеті екі жүзділік, жағымпаздық, жемқорлық т.б келеңсіз құбылыстарды айқындайды. Жас режиссер Рамазан Үсен қаламынан өрбіген туынды заманауи үлгіде, комедиялық жанрда көрініс тапты. Театр ұжымы бүгінгі жаһандық дертті барынша сахналап, көрерменге жеткізуге тырысты. Адами құндылықты сақтауға шақыратын премьерияны І. Жансүгіров атындағы Жетісу университеті Журналистика кафедрасының студенттері тамашалап қайтты.

Милана Ертуғанқызы,

ЖҚ311 білімгері.