Elementor #160423

Ағымдағы жылдың 9 қыркүйегінде Ғ.Орманов атындағы кітапхананың “Бас оқу ғимараты” залында Филологтарды даярлау кафедрасының қауымдастырылған профессоры, филология ғылымдарының кандидаты - Шыныбекова Айжан Сахановна топ кураторы ретінде ҚТӘ 211-212 топтарымен Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлының жолдауына байланысты ашық кураторлық сағат жүргізіп, жолдаудың басты бағыттары талқыланды.

Ағымдағы жылдың 9 қыркүйегінде Ғ.Орманов атындағы кітапхананың “Бас оқу ғимараты” залында Филологтарды даярлау кафедрасының қауымдастырылған профессоры, филология ғылымдарының кандидаты - Шыныбекова Айжан Саханқызы куратор ретінде ҚТӘ 211-212 топтарымен Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлының Қазақстан халқына жолдауының басты бағыттарын талқылады.