Терлікбаева Айдана Маратқызы

Академиялық дәреже: Экономика ғылымдарының магистрі

Лауазымы: ЖШС «Astana-Plat» (Астана–Плат) Бухгалтер кассирдің көмекшісі

білімі

• 2009-2012 ж.Экономика және қаржы колледжі. «Есеп және аудит» мамандығы. Білімі: арнайы орта (қызыл диплом)
  • 2012-2015 ж. Қазақ экономика, қаржы және халықаралық сауда университеті. «Есеп және аудит» мамандығы. Білімі: жоғары (қызыл диплом)
  • 2015-2017 ж. Қазақ экономика, қаржы және халықаралық сауда университеті. «Есеп және аудит» мамандығы. Білімі: ғылыми-педагогикалық бағыттағы Магистратура

ЖОБАЛАРҒА ҚАТЫСУы

• Қазақстанның халықаралық менеджментті дамыту институтының (International Institute for Management Development, Lausanne, Switzerland) жыл сайынғы бәсекеге қабілеттілік рейтингіне қосылуы (2018 жылдан бастап)
  • Негізгі стратегиялық құжаттарды әзірлеу-Қазақстан Республикасының 2025 жылға дейінгі Стратегиялық даму жоспары (2017 ЖЫЛ)
  • Оңтүстік Қазақстан облысында штат санын оңтайландыру (2017 ЖЫЛ)
  • Стратегиялық жоспарлау мен бюджеттік процестің кезеңдерін үйлестіру және олардың тиімділігін арттыру (2018 жыл)
  • Қазақстанды IMD рейтингіне қосу және елдің бәсекеге қабілеттілік деңгейін талдау үшін статистикалық байқаулар жүргізу (2020 жылдан бастап)