Ғ.И. Носов атындағы ММТУ-мен ынтымақтастық

Екі жыл бұрын  И.Жансүгіров атындағы ЖУ мен Ғ.И. Носов атындағы ММТУ арасында бірлескен ғылыми-білім беру қызметі туралы шарт жасалған болатын. 2023 оқу жылында «Орыс тілі мен әдебиеті» мамандығы магистратурасының 2-курс студенттері үшін филология ғылымдарының докторы, профессор Л.Н. Чурилина «Тілтанудың қазіргі заманғы проблемалары» бойынша дәріс оқыды.

2024 жылғы 25 қыркүйектен 8 қарашаға дейін сыртқы академиялық ұтқырлық шеңберінде білім беру бағдарламасының гуманитарлық факультетінің 3 курс студенттері үшін сабақтар 6В01703 — «Орыс тілі мен әдебиеті» және 6В01704 — «Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша «Қазіргі заманғы педагогикалық технологиялар» пәні бойынша педагогика ғылымдарының кандидаты, Г.И. Носов атындағы Магнитогорск мемлекеттік техникалық университетінің доценті Дорфман Оксана Вячеславовна жүргізеді. Дәрістік және практикалық сабақтар жоғары ғылыми-теориялық деңгейде өткізіледі.