ВОЛЕЙБОЛДАН ҰЛДАР АРАСЫНДАҒЫ ЖАРЫС

І. Жансүгіров атындағы Жетісу университетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық студенттік лигасына іріктеу үшін ұлдар арасында волейболдан сайыс өтті. Жарысқа жоғары мектептер мен Жансүгіров колледжінің білімгерлері қатысты.

Тартысты додаға Гуманитарлық ғылымдар жоғары мектебінің командасы үлкен дайындықпен келді. Алғашқы кезеңнен біздің волейболшылар сүрінбей өтіп, плей-офф сатысына жолдама алды. Жартылай финалда Жаратылыстану жоғары мектебін 2-0 есебімен жеңіп, ақтық мәреге өтті.

Финалда Техникалық ғылымдар жоғары мектебімен қарқынды ойын болды. Біздің спортшылар табандылық танытып, бәсекені 3-партияға жеткізді. Жарыс қорытындысы бойынша біздің команда күміс жүлдегер атанып, ІІ орын иеленді. Өткен жылы болған тап осы жарысты біздің құрам қола иемденген еді.

Маңызы жеңіспен құттықтаймыз!