«ПОЭТИКАЛЫҚ ЖҰМА»

Өткен аптада орыс тілі мен әдебиеті пәнінің екінші курс студенттері «Поэтикалық Жұма» әдеби клубы ұйымдастырған поэзия кешіне қатысты.

129 аудитория тағы да ұзақ үзілістен кейін барлық поэзия әуесқойларына есігін айқара ашты. Бұл жолы «Поэтикалық Жұма» қатысушыларының назарында Ренессанс лирикасы болды.

Әдеби клубтың жетекшісі филология ғылымдарының кандидаты Щербовских Ирина Геннадьевна атап өткендей, «дәстүрлі түрде «Поэтикалық Жұма» отырыстары жайбарақат атмосферада өткізіледі. Бір шыныаяқ шайға шам жағып, студенттер поэзия туралы әңгімелеп, сүйікті ақындарының өлеңдерін орындайды. Бүгін олар өз білімдерімен бөлісті Ф.Петрарка мен У.Шекспирдің сонеттері.

Студенттер Юртаева Оксана, Величко Виктория, Аитова Алина, Сламхул Индира, Тұрсымбай Нұрай, Қали Әйгерім, Жанбыр Әйгерім, Кеңесбай Нұрсәуле, Ғалымжанқызы Альфияның орындауындағы сонеттер ерекше мәнерлеп шырқалды.

Поэтикалық кеш аяқталды, ал гуманитарлық ғылымдар жоғары мектебінің қоймаларында әйгілі Шекспир сызықтары ұзақ уақыт бойы өмір сүрді!..