Кездесу

Шетел тілдері және аударма ісі ББ АҚШ елшілігінің өкілдерімен онлайн кездесу өткізді. Кездесуге  Басқарма мүшесі, ғылыми жұмыс жөніндегі проректор Алефтина Бахтаулова; ГҒЖМ деканы Айна Абызова; Шет тілдері және аударма ісі білім беру бағдарламасының жетекшісі Динара Жабыкбаева; Шет тілдері және аударма ісі білім беру бағдарламасының оқытушы-дәріскері Дюсебаева Самал Бериковна; Халықаралық ынтымақтастық және стратегиялық даму орталығының директоры Гүлмаржан Бектенова, қызметкердің мәдени мәселелер жөніндегі көмекшісі (Астана) Джон Орак, білім беру маманы (Астана) Әсият Сүлейменова, ағылшын тілі маманы (Астана) Ольга Патерова, ағылшын тілі жөніндегі үйлестіруші (Астана) Әйгерім Тілеуханова, жұртшылықпен байланыс жөніндегі көмекші Чад Киннир, ағылшын тілі бойынша үйлестіруші (Алматы) Айгүл Тайтелиева  және Жанна Тоқтарова – жұртшылықпен өзара іс-қимыл жөніндегі маманы қатысты. Кездесу  университеттік қоғамдастықты дамытудағы және серіктестік байланыстарды нығайтудағы негізгі қадамның бірі. Достық әрі өнімді жағдайда өткен кездесу барысында АҚШ елшілігінің өкілдері өздерінің кәсіби және білім беру мен халықаралық қатынастардағы  тәжірибелерімен бөлісті. Кездесуде білім беру бағдарламаларын әзірлеу, халықаралық ынтымақтастық бағдарламалары, мәдениетаралық түсіністік және ғылыми зерттеулердегі ынтымақтастық  мәселелері талқыланды. Бұл кездесу білім беру мен мәдени алмасудың өсуі мен дамуына ықпал ете отырып, университеттік қоғамдастықтар мен жаһандық білім беру желісі арасында көпір болмақ. АҚШ елшілігі өкілдерімен болған кездесу жаңа мүмкіндіктер мен жемісті ынтымақтастықтың бастауы деп сенеміз.