«Тәуелсіздік-ел тірегі»

05.05-10.05 күндері аралығында университетімізде «Тәуелсіздік-ел тірегі» атты онлайн жыр байқауы өтті.. Жыр байқауында университетіміздің жас ақындары өздерінің қаламдарыннан туындаған тәуелсіздік тақырыбындағы өлеңдерін мәнерлеп оқып онлайн жыр додасында бақ сынады.  Байқауға бас-аяғы 20  аса білімгер қатысып, әділқазылардың әділ төрелігінің арқасында үш жас ақынның өлеңдері үздік деп танылып жүлде төрінен көрінді. Бірінші орынға гуманитарлық факультетінің білімгері Бекберген Айдана ие болса, екінші орынға гуманитарлық факультетінің білімгері Тұрсынхан Алтынай, үшінші орынға жаратылыстану факультетінің білімгері Иманбетова Ақпейіл ие болды.

Ақындардың өлеңдеріне арқау болған тәуелсіздігім баянды болғай, жас ақындарды жүлделерімен құттықтаймыз!