Лекция

Қазақстандық ЖОО жас ғалымдары Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университетінде америкалық ғалымдардың дәрістерін тыңдады. Жетісу университетінің атынан: ҒҒЖКБ бастығы Қарашолақова Лаззат Наушабаевна, Техника ғылымдары жоғары мектебінің оқытушылары Білісбекқызы Еңлік, Тоқанбаев Асхат, Солтанова Динара қатысты.
Жоба АҚШ пен Қазақстан университеттерінің ынтымақтастық бағдарламасы аясында жүзеге асырылуда. Жоба үйлестірушісі – Мичиган мемлекеттік университетінің (АҚШ) профессоры Джи хун Чэнь. Жобаның мақсаты-қазақстандық жоғары оқу орындарында экология және экология салаларында білім беру бағдарламасының мазмұнын жақсарту.

Қазіргі уақытта отандық және шетелдік университеттердің ғалымдары профессор Чэньнің жетекшілігімен он күндік танымдық семинарға, сондай-ақ Қызылорда облысының аумағындағы дала жұмыстарына қатысуда.

Дәрістерді АҚШ профессорлары мен ҚазҰАУ тұрақты бау-бақша орталығының мамандары жүргізеді.