ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ЖОЛ ЖОҚ

2022 жылдың 10 қазан Техникалық ғылымдар жоғары мектебі деканы Жоғары мектеп старосталарымен «Саналы ұрпақ» бағдарламасы аясында

3 курс студенттерімен  Googlе Meet платформасында «Жемқорлықсыз ел,гүлденген ел» тақырыбында тәрбие сағаты өтті.

Тәрбие сағаты барысында сыбайлас жемқорлықтың қоғам үшін ең өзекті мәселелердің бірі болып табылатынын және оның кеселі біздің мемлекетімізге әлеуметтік дамуымызды тежейтінін айтылды. Қорыта айтқанда, сыбайлас жемқорлық – қоғам дерті. Мемлекет пен қоғам жемқорлыққа қарсы күрестін бір күш болуы қажет. Біздің түпкі мақсатымыз жемқорлықты жою, заңнамаларды жетілдіру арқылы жемқорлықпен күресті күшейту. (Кураторлық сағат барысында студенттерге бейнеролик көрсетілді.)