ҒЫЛЫМИ СЕМИНАР

2023 жылғы 7 желтоқсанда Сүлейман Демирел атындағы университет базасында ғылыми-әдістемелік семинар өтті. Семинарға жаратылыстану жоғары мектебінің деканы мен докторанттары қатысты. Семинарда докторант Сатқұлов Бақтияр Бағланұлы «PISA-2021 бағдарламалық тұжырымдамасы аясында математикалық сауаттылықты қалыптастыру және дамыту» тақырыбында баяндама жасады. Нұрпейісов Қуаныш Сайлаубайұлының баяндамасының тақырыбы:  «Методика обучения студентов построению сечений многогранников в рамках их общий готовности к обучение школьников». Сонымен қатар семинарға PhD, Техас университетінің профессоры Мұрат Чошанов қатысты. Семинар жоғары деңгейде өтті, онда мектеп пен ЖОО-да математиканы оқыту әдістемесінің өзекті мәселелері талқыланды.