2024 жылғы 23 ақпанда І.Жансүгіров атындағы Жетісу Университетінің Педагогика және психология жоғары мектебінде «Оқыту және тәрбиелеу әдістемелері» білім беру бағдарламасының оқытушы-дәріскері, философия докторы (PhD) Майлыбаева Гульмира Сабыровна және Үздіксіз білім беру институтының инженер-программисі Беркинбаева Карима Дюсюмбаевна «Электронды оқу құралын дайындау және ғылыми туындыларға авторлық куәлік алу» тақырыбында ғылыми-әдістемелік семинар өткізді.

Семинарға қатысушы жас мамандар, студенттер, магистранттар мен докторанттар электронды оқу құралын дайындау талаптарымен және ғылыми туындыға авторлық куәлік алу ережелерімен танысты.