Академиялық ұтқырлық

Техникалық ғылымдар жоғары мектебі ішкі академиялық ұтқырлық бойынша студенттердің білім алып, тәжірибе алмасуы оң нәтиже беріп келеді. Осындай игі қарым-қатынас «Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетімен» жасалды. Аталған оқу ордасының беделді қызметкері, География және табиғатты пайдалану факультеті, Тұрақты даму бойынша ЮНЕСКО кафедрасы, PhD, доцент м.а Сауле Токышевна Қалдыбаева.

«Еңбекті қорғау» пәні бойынша 6В07502- «Стандартизация, сертификация и метрология» білім беру бағдарламасының 2 курс бакалаврына дәріс оқыды. 2024 жылдың 11 наурызы мен 02 сәуір аралығында білімгерлер Еңбекті қорғау саласында ұзақ жыл еңбек еткен маманның тәлім-тәжірибесінен сусындап, ұстаздың ұлағатына тәнті болды. 45 сағаттық дәрістен студенттердің түйгені – көп, өнегесі – терең.