Ғылым күні

Қазақстандағы ғылым қызметкерлері күніне орай сәуір айының 11 жұлдызы І. Жансүгіров атындағы Жетісу университетінің салтанат залында үлкен жиын өтті. Ғылымға үлес қосып, оның өркендеу жолында аянбай қызмет етіп жүрген профессор-оқытушылар құрамы мен білім алушылар марапатталды.

Шара барысында «Журналистика және ақпарат» ББ-ның PhD докторы Каримова Бибигуль Жумашовна ҚР-ның білім және ғылым саласын дамытуға елеулі үлес қосқаны үшін марапатталды. Сонымен қатар, журналистика мамандығының 3-курс студенті Баймұхан Гүлнұр Ермұханқызына ғылыми-зерттеу қызметіндегі жетістіктері мен оның дамуына қосқан үлесі үшін алхыс хат табысталды.

Барша марапат иелеріне ғылым жолындағы еңбектері сәтті және табысты болуын тілейміз. Алдағы уақытта да биік белестерді бағындыруларыңызға тілектеспіз.