Біліктілікті арттыру курсы

2021 жылдың 24 мамыр мен 19 маусым аралығында әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық Университеті, Тарих факультеті Қазақстан тарихы кафедрасының профессоры, тарих ғылымдарының докторы Б.Б. Кәрібаев және Дүниежүзі тарихы, Тарихнама және Деректану кафедрасының профессоры, тарих ғылымдарының докторы Р.С. Жаркынбаева І. Жансүгіров атындағы Жетісу Университеті, Қазақстан тарихы кафедрасының проффесорлық-оқытушылар құрамына «Қазақстан және Дүниежүзі тарихының өзекті мәселелері» тақырынбында біліктілікті арттыру курсын өткізуде.

Курстың мақсаты: «Қазақстан тарихы» мен «Дүниежүзі тарихы»  пәндерін оқытудағы теориялық мәселелерге баса мән беріп, оны білімгерлерге дәріс және практика сабақтарын өткізуде ұтымды пайдалануды мақсат етеді.