«Тәуелсіздік – Мәңгілік Ел мұраты» атты онлайн кураторлық сағат

8 сәуір 2021 жылдың  Юпк-111 және ЮК-121 топтарымен құқық және экономика факультетінің 1-курс студенттерімен Тәуелсіздіктің 30-жылдығына орай «Тәуелсіздік – Мәңгілік Ел мұраты» атты онлайн кураторлық сағат өткізілді. Ашық кураторлық онлайн сабаққа қылмыстық-құқықтық пәндер кафедрасының оқытушылары Ашимова Д.И., Болат Ә.А., Қонысбекова М.Р. және Жакупова Г.А. Онлайн кураторлық сағатты 1-курс кураторы Баженова М.Д. ұйымдастырыуымен өтті.

Тәрбие сағатының мақсаты: өз еліміздің тілін, тарихын, салт-дәстүрін, әдебиетін қадір тұтып, құрметтеу, сондай-ақ, мемлекетімізді әлемдік деңгейге жеткізу біздің қолымызда екенін, студенттерге патриоттық тәрбие беру болып табылады. Отанына адал қызмет етуге «Мәңгілік ел» қасиетті ұғым екеніне көз жеткізу, болашаққа сеніммен қадам басу, жас ұрпақты отаншылдыққа, адамгершілікке тәрбиелеу.