Хабарландыру

І. Жансүгіров атындағы Жетісу университеті 2022 жылғы «Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» ЖОО ішіндегі кезең конкурсын жариялайды.

Конкурсқа құжаттарды ұсыну сәтінде кемінде бес жыл үздіксіз ғылыми-педагогикалық өтілі бар ЖЖОКБҰ-ның профессор-оқытушылар құрамы (штаттық оқытушылар) және оларды көтермелеу және қолдау мақсатында педагогикалық және ғылыми қызметтегі жоғары жетістіктері қатыса алады.

Конкурстың мақсаты ЖЖОКБҰ профессорлық-оқытушылық құрамының (бұдан әрі-ПОҚ) кәсіби – педагогикалық мәдениетін, оқу-әдістемелік және тәрбие жұмысының деңгейін арттыру, кәсіби өзін-өзі жүзеге асыру үшін қолайлы жағдайлар жасау, оқытушылардың одан әрі кәсіби дамуына ынталандыруды арттыру арқылы ПОҚ ғылыми әлеуетінің белсенділігін ынталандыру болып табылады.

Өткізу кезеңдері

Өтінімдерді қабылдау: 12 қазан

Университетішілік кезең: 2022 жылғы 13-20 қазан аралығында

Нормативтік құжаттар:

1.»Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» атағын беру қағидаларын бекіту туралы » Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы

2.Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан «Об утверждении Правил присвоения звания «Лучший преподаватель вуза»

3.«Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» атағын беру қағидалары

4.Правила присвоения звания «Лучший преподаватель вуза».