2 курс студенттерінің психологиялық-педагогикалық практикасы бойынша қорытынды конференция

2023 жылғы 24 ақпанда 6В01703–«Орыс тілі мен әдебиеті» және 6В01704–«Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті» БББ 2-курс студенттерінің психологиялық-педагогикалық практикасы бойынша қорытынды конференция өтті. Тәжірибе базасы Талдықорған қаласының №10,12,16 ОМ КММ мектептері.

Психологиялық-педагогикалық практика белгіленген практика бағдарламасына сәйкес өткізілді: сыныптан тыс іс-шаралар, сынақ сабақтары, сынып сағаттары өткізілді, оларды студенттер есеп беру конференциясында таныстырды және көрсетті. Психологиялық-педагогикалық тәжірибе студенттерге даму мен жетістікке жету мүмкіндігі ретінде педагогикалық іс-әрекеттің мәнін ашты.