«ОРЫС ТІЛІ МЕН ӘДЕБИЕТІ» ББ АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҚ

Қазіргі уақытта академиялық ұтқырлық аясында 7М01702 –»Орыс тілі мен әдебиеті» ББ-да шетелдік ғалымдардың сабақтары келесі пәндер бойынша жүргізіледі: «Көркем мәтіндегі сөз», «Әлемдік мәдени контекстегі орыс әдебиеті». Сабақтарды белгілі ғалымдар жүргізеді: филология ғылымдарының докторы, Жоғары білім берудің федералды мемлекеттік бюджеттік білім беру мекемесінің профессоры » Г. И. Носов атындағы Магнитогорск мемлекеттік техникалық университеті» (Ресей) Чурилина Любовь Николаевна; филология ғылымдарының докторы, Цюрих университетінің славистика институтының ғылыми қызметкері (Цюрих қ., Швейцария) Буренина-Петрова Ольга Дмитриевна. Сабақтар жоғары ғылыми-теориялық деңгейде өткізіледі және магистранттар тарапынан үлкен қызығушылық тудырады.