АЛҒАШҚЫ ЖЕҢІСТЕР

Сессия аяқталды, көптен күткен қысқы демалыс басталды, бірақ студенттер бірінші семестрде оқыған пәндері туралы ұмытпады. Жаңа жыл алдындағы қарбалас кезеңде бірінші курс студенттері kko.kz және solncesvet.ru  сайттарында үнемі ұйымдастырылатын орыс тілінен on-line конкурстар мен олимпиадаларға қатысты.

Орыс тілінен емтиханды сәтті тапсырғаннан кейін ШТҚ-112 (Болатқызы Аяжан, Аманыш Меруерт, Ахметбекова Еркежан, Байсақ Малика) және ФҚ-111 (Қазтай Ақерке) топтарының студенттері тағы да өз күштерін тексеріп, студенттерге арналған олимпиаданың сұрақтарына жауап беріп, бірінші және екінші дәрежелі диплом алды. «Солнечный свет» халықаралық педагогикалық порталында орыс тілі бойынша өткізілген конкурсқа қатысқан «Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті» мамандығының үшінші курс студенттері де шетте қалған жоқ.

«Орыс тілі мен әдебиеті» мамандығының екінші курс студенттері Калюк Элина, Клинчук Алена және Абубакирова Милан (РЯЛ-211) А.С. Пушкиннің шығармашылығы бойынша конкурс тапсырмаларын оңай орындап, 19 ғасырдың бірінші жартысындағы орыс әдебиеті бойынша емтиханның үздік нәтижелерін растады. Оларға поэтикалық сөзге деген сүйіспеншілік және орыс классиктерін зерттеуге деген қызығушылық көмектесті.

Біз студенттерімізді кішкентай, бірақ лайықты жеңісімен шын жүректен құттықтаймыз және оларға келесі шыңдарды бағындыруда жаңа табыстар тілейміз!