Жас мамандардың кәсіби шеберлігін арттыру мақсатында «Zhansugurov college» тәлімгерлер мектебі жұмыс істейді.

Ағымдағы жылдың 2 қарашасында жас мамандарға арналған кезекті оқыту семинары өтті. Семинарда тәжірибелі оқытушылар шеберлік сабақтарын өткізді .

Сонымен, модератор, математика пәнінің оқытушысы Битуева И. Т. – Сабақтың кезеңдері мен ерекшеліктері туралы айтып берді. Сабақты қалай бастау керектігін көрсетті, сабақтың басында аудиторияның психологиялық көңіл-күйінің маңыздылығы туралы айтты.

Модератор Бейсенбаева Ж. Т – Педагогика және психология оқытушысы. студенттерді жұмыс топтарына бөлу тәсілдерін көрсетті. Психолог ретінде ол топтарға бөліну кезінде психологиялық тесттерді қолдануға кеңес берді. Мысалы, түстерді бөлу кезінде студенттердің түс қабылдау ерекшеліктері туралы . Бұл әдіс студенттердің топта жұмыс істеуге деген қызығушылығын арттырады, сабаққа жақсы психологиялық көзқарас береді.

Семинар соңында модераторлар жас оқытушылардың сұрақтарына жауап берді.