2022 жылдың 12 қазанында колледж ішінде «Startup battle» инновациялық жобалар байқауы өтті.

2022 жылдың 12 қазанында колледж ішінде «Startup battle» 👩 🏽 🔬 🧑 🏻 🔬 инновациялық жобалар байқауы өтті.

«Startup battle» бағдарламасын аша отырып, біздің оқу орнымыздың директоры, п. ғ. д. профессор Мальтекбасов Марат Жабықбайұлы қатысушыларға құттықтау сөз сөйледі!

«Startup battle» сонымен қатар кез келген салада өмірлік маңызы бар БҰҰ – ның 17 бағыты бойынша Start-up инновациялық жобаларын қорғады. Бұған «Startup Orda», «Astana Hub» халықаралық технопаркінің өңірлік it-менеджері Әсел Құланқызы Кулинтаева баға жетпес көмек көрсетті.

«Zhansugurov college» студенттерінің алты инновациялық жобасы тыңдалып, әділ қазылар алқасы шешім қабылдады:

орын- JU TEAM командасы;

орын- ADAM командасы;

орын- ИТ командасы.

«Startup battle» ұйымдастырушылары және «Zhansugurov college» директоры

п. ғ. д., профессор Мальтекбасов Марат Жабықбайұлы