«Педагогтық іс жүргізу: Action Research және Lesson Study»

2024 жылдың 4 сәуірде Алтыншыл білім беру орталығында, физика-математикалық бағыттағы білім беру бағдарламасының оқытушысы Лим Виктория Сергеевненің жүргізген ашық сабағы өтті. Осы іске арналған қызмет мәдениетінде «Педагогтық іс жүргізу: Action Research және Lesson Study» пәні бойынша МПК 311 және МР 311 студенттеріне арналған.

Сабақта студенттер 2024 жылдың қаңтарындағы педагогикалық практикасына негізделген зерттеулерінің нәтижелерін көрсетті. Математика мұғалімдерінің болушылары танымдықтарын пайдаланып, олардың өнімдерін көрсетті. Оқушылар төменде білікті оқытушылардан келген мақсатты ұсындылар, олардың көмегі мен танымдығы келесі жұмыстары және кәсіби дамуы үшін көмектеседі.

Осы сабақ студенттердің білім беру жолында алғашқы қадам болды, оларға өз зерттеулерін көрсетуден бастап, оларға оқушылардың оқу бойынша артқы жұмысы үшін қажетті көмекші болды.